Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 1
Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 2
Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 3
Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 4
Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 5
Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 6
Byt 5 + kk, Voctářova, Libeň - Praha 8 | 7

Byt 5 + kk

Interiér 158 m2, terasa 188 m2

Praha 8, Libeň, Voctářova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný penthouse zabírající celé 5. nadzemní podlaží rezidenční budovy, která je součástí obytného komplexu, jenž se stává jednou z dominant postupně revitalizované nábřežní čtvrti na pomezí Karlína a Libně, s 24h recepcí, výtahem v každém vchodu a podzemním garážovým parkovištěm.

Byt vznikl spojením dvou jednotek a je prodáván ve stavu shell & core (před dostavěním příček a dokončením finálních povrchů). Jeho největší předností je prostorná terasa o téměř 200 m2 vedoucí po celém obvodu. K bytu patří také 3 garážová stání a 2 sklepy.

Vizuálním vjemům komplexu dominuje kombinace kamene a dřeva s šachovnicovým schématem doplněným o bílé linie říms. Každý bytový dům má přímý vstup k vodnímu molu a přístavišti. Lokalita nabídne prostor pro klidné, pohodlné bydlení, zaroveň s esencí industriální minulosti. Aktivní relaxaci umožnují Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní centra s tenisovými kurty. Kulturní scéna je zastoupena Divadlem pod Palmovkou a DOXem. Stanice metra a zastávky tramvaje se nachází v docházkové vzdálenosti, a nabízí tak skvělou dostupnost do centra i spojení se sousedními Holešovicemi. Veškeré služby každodenního charakteru v nejbližším okolí.

Interiér 158,2 m2, terasa 188,3 m2, sklepy 7,46 + 8,56 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 346 m2
Terasa 188 m2
Parkování 3 parkovaci stani
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19336

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.