Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 66 m2

Praha 5, Smíchov, Tomkova

Jižně orientovaný studiový byt se zimní zahradou, garáží a sklepem se nachází ve 4. patře moderního bytového domu s výtahem, jen pár kroků od parku Mrázovka a v rychlém dosahu metra a Obchodního centra Nový Smíchov na Andělu.

Interiér studia je tvořen otevřeným prostorem obývacího pokoje s kuchyní, z něhož je přístup na zimní zahradu s výhledem na okolní střechy, koupelny s vanou a toaletou a předsíně. Byt je vybaven dřevěnými podlahami a dřevěnými eurookny, vytápění je centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání v objektu a sklep.

Oblíbená rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností a perfektním spojením MHD do centra nabízí dostatek sportovního i kulturního vyžití díky blízkým parkům, fitness centrům nebo kinům na Andělu.

Interiér 63 m2, sklep 1,65 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 66 m2
Parkování 1 garáž. stání v objektu
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19397

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.