Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 9
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 10
Byt 4 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 11

Byt 4 + kk

Interiér 193 m2, terasa 12 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Velmi slunný, zařízený, jižně orientovaný mezonetový byt s terasou a krbem, nacházející se v 6. a 7. nadzemním podlaží klasického secesního domu s výtahem, v žádané lokalitě Královských Vinohrad s možností pronájmu garážového stání a to jen pár kroků od Riegrových sadů. Kombinace prostoru a použitých materiálů vytváří vzdušný a elegantní interiér.

Nižší úrovni bytu dominuje slunný obývací pokoj s krbem a točitým schodištěm vedoucím na galerii ve vyšším patře; dále zde najdeme kuchyň s jídelnou a dvěma francouzskými okny, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, technickou místnost a vstupní halu. Vyšší úroveň bytu se skládá z galerie, 2 ložnic, hlavní koupelny s masážní vanou a masážním sprchovým koutem Jacuzzi a velké terasy orientované do vnitrobloku.
Byt je vybaven žulovými podlahami v kombinaci s dřevěnými prvky v 6.NP, dvojitými dřevěnými okny s termovložkou, dřevěnými prosklenými interiérovými dveřmi a vstupními dveřmi v nejvyšším stupni bezpečnosti, domácím vrátným, alarmem, radiátory ve vyšší úrovni + podlahovým vytápěním v celém bytě, vlastním plynovým kotlem / boilerem.
K bytu je pronajato samostatné, uzamykatelné garážové stání, ke kterému se příjíždí přes vrata na dálkové ovládání. Garážové stání, ve kterém je k dispozici 220 V zásuvka, se nachází 50 m od domu. Garáž je na citlivých místech obložena 5 cm polystyrenem, aby nedošlo k případnému poškození vozu při neopatrném otevírání dveří či parkování. Rozměry umožňují parkování i velkých SUV.

Atraktivní a oblíbená rezidenční lokalita uprostřed Královských Vinohrad v rychlém dosahu centra, 5–10 minut chůze od metra A na náměstí Míru nebo Jiřího z Poděbrad. Parkování v modré zóně před domem, v okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, divadlo Na Vinohradech, či plavecký bazén.

Interiér 193 m2, terasa 13 m2 (+30 m2 možnost výstavby terasy na střeše domu).

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 205 m2
Terasa 12 m2
Parkování Parkování za extra poplatek - 5.000,-kč/měs.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19460
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.