Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 9
Byt 4 + kk, Nebovidská, Malá Strana - Praha 1 | 10

Byt 4 + kk

Interiér 130 m2, terasa 7 m2

Praha 1, Malá Strana, Nebovidská

26 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Kompletně zrekonstruovaný půdní byt s moderním interiérem, malebnou terasou a výhledem na Pražský hrad je situován ve 3. patře historické budovy Markvartský dům z roku 1642 s dobovou atmosférou.

Srdcem bytu je obývací pokoj s krbem, kuchyní a vstupem na příjemnou terasu, která nabízí klid a soukromí. Z obývacího pokoje se dostaneme přes průchozí pracovnu do hlavní ložnice se 2 šatnami a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Byt má dále druhou ložnici pro hosty s koupelnou (sprchový kout, toaleta) s možností samostatného přístupu ze společných prostor domu. Součástí bytu je i vstupní hala se zabudovanými botníky.

Vybavení zahrnuje kvalitní podlahu z lamina, vytápěnou dlažbu v koupelnách, kompletní kuchyňskou linku, trezor, domovního vrátného a množství vestavěných úložných prostor. K přívětivé atmosféře interiéru přispívají přiznané masivní trámy, jejichž přirozená barva příjemně kontrastuje s bílými plochami. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Dům je bez výtahu.

Dům, v němž bydlel malíř Josef Vojtěch Hellich, stojí v klidné malostranské ulici v blízkosti několika ambasád, v půvabné lokalitě přezdívané Pražské Benátky. V bezprostředním dosahu se nachází nejpůsobivější místa staré Prahy – Čertovka, Kampa, Karlův most nebo podhradí Pražského hradu s pečlivě upravenými šlechtickými zahradami. Zastávky tramvají jsou v krátké docházkové vzdálenosti stejně jako stanice lanové dráhy na Petřín. V okolí je široká nabídka restaurací a kaváren, ale také obchody, školy všech stupňů, galerie, divadla a úřady.

Interiér 129,5 m2, terasa 7,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 26 900 000 Kč / 983 906 €
Celková plocha 137 m2
Terasa 7 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19751

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.