Byt 4 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Barrandovská, Hlubočepy - Praha 5 | 5

Byt 4 + kk, 3.NP

Interiér 204 m2, terasa 56 m2, zahrada 25 m2

Praha 5, Hlubočepy, Barrandovská

Slunný byt s japonskou zahradou a jihovýchodně orientovanou terasou s úchvatnými výhledy na vltavské údolí je situován v novém funkcionalisticky laděném viladomě o třech bytových jednotkách, který se nachází na vyvýšeném místě v původní prvorepublikové vilové zástavbě pražského Barrandova. Ojedinělý projekt s výhodnou polohou v klidné jednosměrné ulici plné zeleně, přímo navazující na rozlehlou zalesněnou plochu Chuchelského háje. Předpokládané dokončení na podzim 2015.

Dispozice tohoto bytu ve 2. patře nabízí vzdušný otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnici s en-suite koupelnou a šatnou, další 2 pokoje se společnou koupelnou a šatnou, technické zázemí bytu, šatnu nebo hobby místnost a prosklenou vstupní halu s dostatkem úložných prostor a vstupem na zadní terasu a japonskou zahradu. Velkou předností bytu je bezbarierové propojení jižní části bytu s přední terasou a velkoformátová francouzská okna poskytující krásné výhledy na řeku a do dalekého okolí.
Byt je nabízen ve stavu white walls, tj. připravený pro dokončení finálních povrchů, jako jsou podlahy, obklady nebo koupelnové zařizovací předměty. Kupní cena zahrnuje 2 garážová parkovací stání s úložnými prostory v objektu a 1 venkovní parkovací stání na ulici.

Interiér 178,01 m2, terasy 56,28 m2, zahrada 25,25 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 260 m2
Terasa 56 m2
Zahrada 25 m2
Parkování 2 garážová stání + 1 parkovací stání na ulici
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19815

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.