Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Balbínova, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + 1

Interiér 117 m2

Praha 2, Vinohrady, Balbínova

Světlý vinohradský byt ve 3. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem jen pár minut chůze od Václavského náměstí, náměstí Míru, I. P. Pavlova a Riegrových sadů.

Dispozici bytu tvoří prostorný obývací pokoj (46 m2), moderně zařízená kuchyň, ložnice, koupelna, samostatná toaleta a šatna s prádelnou. K vybavení patří parkety a kvalitní dlažba, repasovaná špaletová okna, dřevěné interiérové dveře, intercom. Kupní cena zahrnuje sklep, možnost dokoupit parkovací stání v objektu za 650 000 Kč.

Velmi žádaná rezidenční lokalita v pěším dosahu centra, velkého parku a veškerých služeb, a to včetně četných možností sportovního i společenského vyžití. Nedaleko se nachází mateřské i základní školy, poliklinika, plavecký bazén, kavárny, restaurace, galerie.

Interiér 117 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 117 m2
Parkování Možnost dokoupit parkovací stání v objektu.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20012

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.