Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 3 + kk, Šafaříkova, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 92 m2, balkon 2 m2

Praha 2, Vinohrady, Šafaříkova

Prostorný klimatizovaný byt s balkónem a 2 krby je součástí upraveného činžovního domu s výtahem. Budova se nachází v boční upravené ulici lemované stromy, v oblíbené čtvrti Vinohrady, jen pár kroků od zastávky tramvaje a v blízkosti parku Grébovka.

Dispozici bytu ve 4. podlaží tvoří velkoryse pojatý světlý obývací pokoj s kuchyní, ložnice s balkónem, 2. ložnice, koupelna se sprchou a WC, samostatná toaleta a předsíň. Obě ložnice jsou orientovány na východ do klidného vnitrobloku.

Na podlahách jsou parkety a dlažba, okna jsou dřevěná. Vybavení dále zahrnuje 2 krby (v obývacím pokoji a 1 ložnici), kuchyňskou linku s vestavnými spotřebiči, masážní sprchový box či domovní videotelefon. Vytápění plynovým kotlem. K bytu lze dokoupit venkovní parkovací stání ve dvoře a sklep (možno i jednotlivě).

Vynikající lokalita se vším potřebným pro příjemné městské bydlení: tramvajová zastávka 2 minuty chůze, stanice metra linky C (I. P. Pavlova) i A (Náměstí Míru) také v docházkové vzdálenosti stejně jako veškeré služby – restaurace, kavárny, bankomaty, lékárny, školy, pošta, nákupy na farmářském trhu, v malých obchodech i supermarketu. Možnost procházek či sportu nabízejí blízké parky Grébovka a Folimanka, kulturní vyžití pak například Vinohradské divadlo. Cesty autem zjednodušuje nedaleký nájezd na magistrálu.

Interiér 92,41 m2, balkón 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 94 m2
Balkon 2 m2
Parkování Venkovní parkovací stání ve dvoře k dokoupení
Sklep Ano
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20492
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.