Byt 2 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Slavíkova, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 69 m2

Praha 2, Vinohrady, Slavíkova

Rohový designový byt řešený známým studiem Donlić design, situovaný v 5. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem a recepcí. Dům se nachází ve vyhledávané rezidenční čtvrti Vinohrady, pár minut chůze od Riegrových sadů a metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Do bytu se vchází přes vstupní halu, z níž je přístupná koupelna, šatna, samostatná toaleta, technická místnost a též prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou. Z hlavní místnosti pak vedou dveře do ložnice.
K nadstandardnímu vybavení patří dřevěné podlahy a nová špaletová okna, bodové stropní osvětlení, skleněné zasunovací interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon, vlastní plynový kotel. V roce 2010 proběhla celková renovace bytu, která dala vzniknout modernímu interiéru v historické budově se zachovalými původními prvky.

Atraktivní adresa v blízkosti stanice metra, několika parků a veškeré občanské vybavenosti.

Interiér 69 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 69 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20543

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.