Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, U Panské zahrady, Jinonice - Praha 5 | 7
Zahrada 99 m2

Byt 2 + kk

Interiér 76 m2, zahrada 99 m2

Praha 5, Jinonice, U Panské zahrady

Západně orientovaný moderní byt s privátní zahradou a garážovým stáním je situován v 1. nadzemním podlaží novostavby začleněné do atraktivního rezidenčního areálu Botanica na Praze 5 – Jinonice, v těsném sousedství Deutsche Schule, parku Cibulka a nedaleko stanice metra Nové Butovice.

Interiér je tvořen obývacím pokojem s kuchyní, spíží a francouzskými okny, ložnicí s šatnou a koupelnou, samostatnou toaletou a 2 předsíněmi. Oba pokoje mají přístup na zahradu s okrasnými dřevinami.
Nadstandardní vybavení zahrnuje plně zařízenou kuchyňskou linku se spotřebiči Siemens a Bosch, kvalitní dřevěné podlahy, keramickou dlažbu a obklady, dřevěná francouzská okna s elektricky ovládanými předokenními roletami, podlahové vytápění v koupelně, videotelefon, zabezpečovací systém Jablotron s napojením na PCO, požární čidlo, bezpečnostní vstupní dveře NEXT. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v domě, s možností elektronické regulace v bytě. Na zahradě s terasou z exotického dřeva massaranduba, stíněnou automaticky ovládanými markýzami, je zahradní domek a elektrická i vodovodní přípojka. Kupní cena zahrnuje parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

Rezidenční lokalita v blízkosti přírodní památky Vidoule, Jinonického zámku, nákupní galerie Butovice či Golf Clubu Praha. Letiště Václava Havla je vzdáleno 15 minut jízdy od domu.

Interiér 76 m2, zahrada 99 m2, sklep 3,2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 76 m2
Zahrada 99 m2
Parkování 1 parkovací stání v podzemní garáži
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20741

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.