Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 1
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 2
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 3
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 4
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 5
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 6
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 7
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 8
Byt 3 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 9

Byt 3 + kk, 4.NP

Interiér 152 m2, lodžie 13 m2

Praha 9, Střížkov, Nad Kundratkou

23 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadstandardně vybavený byt s prostornou lodžií poskytující úchvatné výhledy na panorama Prahy je situovaný ve 4. nadzemním podlaží moderní novostavby s podzemním parkováním. Klidná ulice sousedící s rozlehlým lesoparkem, jen pár kroků od zastávky autobusu a odtud 3 minuty na metro Prosek.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jižně orientovanou lodžií. Interiér nabízí také 2 ložnice s en-suite šatnami a koupelnami, samostatnou toaletu, místnost pro domácí práce a vstupní halu.
Vybavení zahrnuje systém inteligentního řízení domácnosti Kobra, s možností individuálního nastavení vytápění, chlazení společenského prostoru nebo simulace osvětlení v době nepřítomnosti majitele, dřevěné podlahy a kamenné obklady, bezspárovou dlažbu a obklady a podlahové vytápění v koupelnách, velkoplošná dřevohliníková okna s bezrámovým zasklením, klimatizaci, LED diodové osvětlení a audiosystém Martin Logan v obývacím pokoji. V ceně bytu je zahrnuta kompletně kvalitně vybavená kuchyňská linka v atraktivním bílém designu se spotřebiči Miele, a to včetně vestavěné chladničky na víno, veškerý nábytek a zařizovací předměty vyobrazené na fotografiích. K dalšímu příslušenství patří například trezor, elektronické zámky se čtečkou, kamerový systém, EZS, opticko-kouřový a teplotní hlásič nebo zátopová čidla pro případ poruchy domácích spotřebičů. Kupní cena bytu zahrnuje 2 garážová parkovací stání a sklep, přičemž parkovací podlaží je přímo propojeno s obytnými patry výtahem.

Dům je situován v klidné a zelené části Prahy 9 s výborným spojením na metro, v dochozí vzdálenosti školky, základní školy a gymnázia.

Celková plocha 151,5 m2, lodžie 3,4 m2 a 9,9 m2, sklep 2,7 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 23 000 000 Kč / 898 789 €
Služby 7 400 Kč
Celková plocha 165 m2
Lodžie 13 m2
Parkování 2 garážová parkovací stání zahrnuta v ceně.
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20992

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.