Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 1
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 2
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 3
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 4
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 5
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 6
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 7
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 8
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 9
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 10
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 11
Byt 4 + kk, Nad Kundratkou, Střížkov - Praha 9 | 12

Byt 4 + kk

Interiér 160 m2, lodžie 17 m2

Praha 9, Střížkov, Nad Kundratkou

21 880 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nadstandardně vybavený byt s lodžií a úchvatnými výhledy na panorama Prahy je situovaný ve 3. nadzemním podlaží moderní novostavby s podzemním parkováním. Klidná ulice sousedící s rozlehlým lesoparkem, jen pár kroků od zastávky autobusu a odtud 3 minuty na metro Prosek.

Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jižně orientovanou lodžií. Dispozice dále nabízí 3 ložnice s en-suite šatnami a koupelnami, samostatnou toaletu, místnost pro domácí práce, komoru a předsíň.
Vybavení zahrnuje systém inteligentního řízení domácnosti Kobra, s možností individuálního nastavení vytápění, chlazení společenského prostoru nebo simulace osvětlení v době nepřítomnosti majitele, dřevěné podlahy a kamenné obklady, bezspárovou dlažbu a obklady a podlahové vytápění v koupelnách, velkoplošná dřevohliníková okna s bezrámovým zasklením, klimatizaci, LED diodové osvětlení a přípravu pro audiosystém v obývacím pokoji. V ceně bytu je zahrnuta kompletně kvalitně vybavená kuchyňská linka v atraktivním bílém designu se spotřebiči Miele, a to včetně vestavěné chladničky na víno. K dalšímu příslušenství patří například příprava pro trezor, elektronické zámky se čtečkou, kamerový systém, EZS, opticko-kouřový a teplotní hlásič nebo zátopová čidla pro případ poruchy domácích spotřebičů. Kupní cena každého bytu zahrnuje 1 garážové parkovací stání a sklep, přičemž parkovací podlaží je přímo propojeno s obytnými patry výtahem. Možnost dokoupení dalšího stání za příplatek.

Dům je situován v klidné a zelené části Prahy 9 s výborným spojením na metro, v dochozí vzdálenosti školky, základní školy a gymnázia. Lesopark s přírodní památkou Prosecké skály, nacházející se v bezprostřední blízkosti viladomu, láká k relaxaci i aktivnímu odpočinku.

Interiér 160,07 m2, lodžie 17,07 m2, sklep 2,63 m2.

Byty jsou plně dokončeny a připraveny k nastěhování. Fotografie pochází ze vzorového bytu. Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.

Pro více informací prosím navštivte oficiální stránky projektu Střížkovské výhledy.

Prodejní cena 21 880 000 Kč / 844 136 €
Celková plocha 177 m2
Lodžie 17 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání zahrnuto v ceně
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20996
Informace o projektu Střížkovské výhledy

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.