Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 83 m2, terasa 65 m2

Praha 10, Vršovice, Vršovická

Západně orientovaný byt s terasou a zahradou ve 2. nadzemním podlaží novostavby v těsné blízkosti Havlíčkových sadů, 3 minuty chůze od zastávky MHD a s plnou občanskou vybaveností v místě.

Dispozice je tvořena obývacím pokojem s kuchyní, 2 ložnicemi, koupelnou s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, samostatnou toaletou, komorou a předsíní. Všechny pokoje mají přístup na terasu. Vybavení zahrnuje velkoformátová dřevěná okna, dřevěné podlahy, plně zařízenou kuchyňskou linku Alno, značkovou sanitu v koupelnách. Kupní cena obsahuje 1 parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

V domě se nachází výtah, v rezidenčním areálu pak obchod, fitness studio s krytým bazénem a restaurace. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra. V blízkosti mateřské, základní i střední školy, kavárny, restaurace, sportovní areál s tenisovou halou v Univerzitním sportovním klubu Praha.

Interiér 83,72 m2, terasa + zahrada 64,55 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 148 m2
Terasa 65 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21168

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.