Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, Brtnická, Michle - Praha 10 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 133 m2

Praha 10, Michle, Brtnická

Útulná půdní vestavba s krbem je situována ve 2. a 3. patře bytového domu v klidné ulici nedaleko lesoparku na Bohdalci, v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra.

Spodní úroveň bytu se skládá ze 2 ložnic, koupelny s vanou, samostatné toalety/technické místnosti a předsíně. Horní úroveň je tvořena otevřeným podkrovním prostorem obývacího pokoje s kuchyní a krbem.
Půdní vestavba z roku 2004, spodní úroveň bytu prošla rekonstrukcí v roce 2013. Podlahy z dubových prken a plovoucí dřevěné podlahy, keramické obklady a dlažba, dřevěná střešní okna Velux a plastová okna, plynový kotel Jotul, dřevěná úložná kóje ve dvoře. K dispozici jsou též společné sklepní prostory v domě. Bez výtahu. Garážové parkovací stání (v ceně) se nachází ve vedlejším domě.

Budova je situována na úpatí zalesněného kopce Bohdalce, který tvoří jednu z největších zelených ploch na území Prahy 4 a nabízí výhledy do údolí Botiče s původní zástavbou staré Michle. Lokalita s několika hřišti a parky, s dostupností do 15 minut na Karlovo náměstí (metro B) nebo I.P. Pavlova (metro C). V pěším dosahu od domu se nachází supermarket, kavárna, restaurace, mateřská škola a sportovní areál Hamr, 5 minut jízdy MHD pak obchodní a zábavní centrum Eden a další služby občanské vybavenosti.

Interiér 132,8 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 133 m2
Parkování Garáž k dokoupení ve vedlejším domě
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21830

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.