Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 2 + 1

Interiér 89 m2, terasa 11 m2, zahrada 16 m2

Praha 5, Smíchov, Malátova

Byt 2+1 s terasou ve 2.NP novobarokního paláce na prestižní pražské adrese. Malátova 7 je projekt prvotřídního městského bydlení v klasickém činžovním domě po kompletní rekonstrukci, situovaném na pomezí Smíchova a Malé Strany, jen několik kroků od zahrady Kinských a Janáčkova nábřeží. Nárožní dům s výraznou novobarokní fasádou a působivou vstupní halou nabídne celkem 15 bytů, včetně tří nově postavených penthousů. Samozřejmostí jsou atraktivní společné prostory, výtah a automatický parkovací systém. Bytové jednotky se vyznačují promyšlenou kombinací moderního designu s původními architektonickými prvky a vysokým standardem technologií. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Dispozice bytu je tvořena obývacím pokojem, kuchyní se vstupem do jižně orientované zahrady, ložnicí s en-suite koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní. Před prodejem budou byty upraveny do stavu white walls.
Tyto standardy zahrnují repliky původních špaletových oken v uliční fasádě a dřevěná eurookna ve fasádě dvorní, bezpečnostní a protipožární repliky původních vstupních dveří, SDK podhledy bez osvětlovacích těles, nové omítky včetně sádrových stěrek a základní bílé výmalby. Ve dvoře a v části suterénů domu bude umístěn automatický parkovací systém pro 13 osobních automobilů včetně MPV a SUV, ve společných prostorách budou situovány sklepní kóje.

Projekt nabízí příležitost bydlet v tradiční rezidenční lokalitě pár kroků od Janáčkova nábřeží a zahrady Kinských. Od Malé Strany, Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl bude rezidenty dělit jen několik minut klidné chůze. Okolí objektu se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a nabízí bohaté možnosti společenského a sportovního vyžití. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí).

Koupě podléhá dani z nabytí.
Interiér 73,51 m2, terasa 10,53 m2, zahrada 15,92 m2, sklep.
Pro další informace prosím navštivte webové stránky projektu Malátova 7.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 100 m2
Terasa 11 m2
Zahrada 16 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22056
Informace o projektu Malátova 7

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.