Byt 2 + 1, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4

Byt 2 + 1

Interiér 85 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Jižně orientovaný vinohradský byt 2+1 ve 4. nadzemním podlaží pozdně secesního domu po rekonstrukci s výtahem, na vyhledávané adrese v těsném sousedství Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Dispozice bytu je tvořena slunným obývacím pokojem, samostatnou kuchyní se spíží, ložnicí, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou a předsíní. Obývák je orientován na jih do ulice, kuchyně a ložnice na sever do klidného vnitrobloku.
Vybavení zahrnuje dřevěné parkety, repasovaná špaletová okna a kazetové interiérové dveře s obložkami, kompletně vybavenou kuchyňskou linku. Kupní cena obsahuje sklep a společný podíl na zahradě domu.

Atraktivní a žádaná rezidenční lokalita s výbornou dostupností do centra (3 minuty chůze od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad) a kompletními službami v místě. Nedaleko domu se nachází mateřské, základní i střední školy, plavecký bazén, fitness centra, kavárny, restaurace, obchody.

Interiér 85,4 m2, sklep.
Možnost koupě též jako s.r.o. za sníženou cenu 6 300 000 Kč.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 85 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22169

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.