Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Kodaňská, Vršovice - Praha 10 | 9

Byt 4 + kk Interiér 185 m2, balkon 5 m2

Praha 10, Vršovice, Kodaňská

Prostorný, velmi nadstandardně zařízený designový apartmán s balkonem a krásným výhledem na Prahu v 6. a 7.NP činžovního domu, kompletně zrekonstruovaného za použití nejkvalitnějších materiálů a zkolaudovaného v roce 2012 jako novostavba.

Prvnímu patru tohoto luxusního bytu dominuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, o výměře 73,61 m2 a se středovým schodištěm vedoucím na galerii. Z hlavního obytného prostoru se dostaneme jak do první z ložnic a menší z obou koupelen se sprchovým parním boxem a toaletou, tak i do velké šatny s možností využití i jako další pokoj a technické místnosti.
Druhé patro mezonetu je kromě již zmíněné galerie tvořeno druhou ložnicí s balkonem a z ní přístupnou koupelnou s vanou, sprchovým koutem a toaletou.

V apartmánu byl kromě špičkové kvality všech instalovaných povrchů a použitých materiálů i vybavení kladen důraz na maximální praktičnost - systém otevírání zásuvek dotykem, vestavěné spotřebiče, jako např. výsuvná digestoř v kuchyni, centrální ovládání osvětlení apod. Dřevěné parkety, travertinová dlažba a obklady, vytápěné podlahy, klimatizace. EZS, kamery, videotelefony, vstupy na čip, požární čidla, vstupní dveře ve 3. stupni bezpečnosti.

Originální designový nábytek v ceně. Dům nabízí možnost koupě nebytových prostor v přízemí (bar a kavárna), případně vybudování parkovacích stání na zahradě.

Dům se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností, s výbornou dostupností MHD, pár minut jízdy od centra.

Interiér 184,76 m2, balkon 5 m2.

Cena 20 990 000 Kč / 822 492 €
Celková plocha 190 m2
Balkon 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22491
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.