Byt 3 + kk, Na Zderaze, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Na Zderaze, Nové Město - Praha 1 | 2

Byt 3 + kk

Interiér 104 m2

Praha 1, Nové Město, Na Zderaze

Kvalitně vybavený byt 3+kk je součástí nové půdní nástavby v rohovém činžovním domě v centru Prahy, jen pár kroků od nábřeží Vltavy a stanice metra na Karlově náměstí. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Interiér tohoto bytu v 6. patře bude tvořen prostorným obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, 2 ložnicemi, 2 koupelnami (jedna s vanou, druhá se sprchou), samostatnou toaletou, šatnou a předsíní.
K vybavení budou patřit dvouvrstvé dubové parkety a dlažba, hliníková ateliérová okna Schueco a okna z dřevěných lepených profilů s izolačními trojskly, bezfalcové vnitřní dveře Sapeli, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, koupelnové zařizovací předměty Laufen, Hansgrohe, Riho, domácí telefon, plynový kotel Baxi, sádrové omítky, SDK podhledy. V domě, který projde společně s vybudováním nástavby celkovou rekonstrukcí, je výtah.

Dům je situován v pohodlné dochozí vzdálenosti Tančícího domu, Žofína, Národního divadla, nebo třeba i Petřínských zahrad. V okolí najdeme mateřskou i základní školu, gymnázium, nepřeberné množství kaváren, restaurací a možností kulturního vyžití.

Užitná plocha bez komína a příček 99,4 m2, podlahová plocha 104 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 104 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22553
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.