Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 10

Byt 3 + kk, 1.NP, č. F0

Interiér 100 m2, terasa 22 m2, zahrada 72 m2

Praha 5, Hlubočepy, Pod Ateliéry

Zahradní byt s prostornou terasou je součástí nového komorního projektu Barrandovská zahrada. Na místě prvorepublikového domu v původní vilové zástavbě starého Barrandova vyrostla moderní nízkoenergetická rezidence kombinující soudobou architekturu a neotřelý design s benefity rodinných domů. Rozlehlý pozemek, který je ze všech stran obklopen vzrostlými stromy, byl přetvořen v soukromé zahrady s navazujícími místy pro setkávání, jako je dětské hřiště, ohniště či pergola s výhledem do údolí Vltavy. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Dispozice tohoto bytu v 1. nadzemním podlaží je tvořena obývacím pokojem s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem do zahrady, dále 2 ložnicemi s přístupem na terasu, koupelnou s vanou, sprchou, toaletou a umyvadlem, samostatnou toaletou, komorou a předsíní.
K vysokému standardu vybavení patří vytápěné třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady v dekoru přírodního kamene, bezfalcové dveře, velkoplošná okna, vodovodní baterie v černé či bílé barvě. Zvolit lze také atypické řešení zahrnující kartáčované dřevěné podlahy, kamenné obklady a dlažby, dýhované interiérové dveře s vysokým leskem či vodovodní baterie v měděné barvě. Každý klient může využít 5 hodin konzultace s interiérovými architekty renomovaného londýnského studia Jestico+Whiles, které jsou již zahrnuty v kupní ceně bytu. Více úložného prostoru zajistí individuální sklepní kóje pro každou z jednotek, pro maximální komfort lze dokoupit též garážové či venkovní parkovací stání.

Projekt leží na hraně útesu barrandovského skalního masivu, na nějž navazuje rozlehlé zalesněné území Chuchelského háje. Veškerá občanská vybavenost je přitom na dosah ruky, stejně jako zastávky MHD či napojení na hlavní silniční tahy.

Koupě nepodléhá dani z nabytí.
Čistá podlahová plocha 91,6 m2, podlahová plocha k zastavění 99,6 m2, terasa 21,9 m2, zahrada 72 m2, sklep 1,95 m2.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 122 m2
Terasa 22 m2
Zahrada 72 m2
Parkování Garážové nebo venkovní stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22560
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.