Byt 5 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, U Pernikářky, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 5 + kk, 5.NP, č. M 4.1

Interiér 198 m2, terasa 57 m2

Praha 5, Smíchov, U Pernikářky

Exkluzivní penthouse 5+kk s jižním výhledem na panorama s parkem Cibulka a 2 parkovacími stáními v prémiové lokalitě Hřebenek. Nově vzniklý, architektonicky nadčasový projekt pasivního viladomu v klidné jednosměrné ulici lemované vzrostlými stromy, s 10 prvotřídními, jižně orientovanými byty, saunou a působivou vstupní halou.

Dispozice 5.NP nabízí hlavní ložnici s en-suite šatnou a koupelnou (sprcha, toaleta), 3 dětské ložnice, sdílenou koupelnu (vana, toaleta), komoru a vstupní halu. Hlavní ložnice a jeden dětský pokoj sdílejí terasu. Ve 4.NP je umístěn velkorysý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, spíží a druhou terasou, dále sklad venkovního nábytku, toaleta pro hosty a hala s přímým vstupem z výtahu.

Standardy vybavení zahrnují třívrstvé dubové podlahy, velkoformátovou bezespárovou dlažbu, dřevěná okna s izolačními trojskly a venkovními hliníkovými roletami na dálkové ovládání, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, značkové zařizovací předměty, centrální větrání s rekuperací tepla, vytápění pasivními konvektory pod okny, vyhřívané podlahy v koupelnách, přípravu pro smart home systém a klimatizaci. Kupní cena obsahuje 2 parkovací stání v podzemní garáži a úložný sklepní prostor.

Zasazení do vilové zástavby z první poloviny 20. století na úpatí vrchu Strahov nabídne klidné bydlení a vysokou míru soukromí. Výhodou je též snadná dosažitelnost centra Prahy, včetně obchodní, zábavní a business zóny Anděl. Nejbližší zastávky MHD se nacházejí pouhých několik minut chůze od domu.

Prodejní plocha dle NOZ 197,6 m2

Interiér 185,5 m2, terasy 57,22 m2, sklad zahradního nábytku 3,38 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 255 m2
Terasa 57 m2
Parkování 2 stání v podzemní garáži zahrnuta v ceně
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22585
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.