Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 5 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt 5 + kk

Interiér 179 m2, terasa 15 m2

Praha 2, Vinohrady, Slezská

Nová půdní nástavba mezonetového bytu s terasou bude situována v 5. a 6. patře činžovního domu s výtahem přímo naproti sadů Svatopluka Čecha. Byt se bude nacházet v atraktivní rezidenční lokalitě 3 minuty chůze od stanice metra a zastávky tramvají na náměstí Jiřího z Poděbrad. Výstavba probíhá od října 2016 do září 2017.

V nižším vstupním podlaží budou umístěny 4 ložnice, 2 koupelny (vana, 2 umyvadla / sprcha, toaleta, 2 umyvadla), samostatná toaleta, technická místnost a chodba s vestavěnými skříněmi. Dispozice vyššího podlaží bude zahrnovat velkorysý obývací pokoj (67,2 m2) s kuchyňským koutem a vstupem na jižně orientovanou terasu a samostatnou toaletu.
K vybavení budou patřit nové dubové parkety Quick Parquet a keramická dlažba Impronta Italgraniti, hliníkové prosklené stěny Schuco v kombinaci pevného a posuvného zasklení a střešní okna s izolačními trojskly, bezfalcové interiérové dveře Sapeli a vstupní dveře NEXT v nejvyšší úrovni zabezpečení, koupelnová sanita světových značek (např. Laufen, Hansgrohe), domácí vrátný, plynový kotel Baxi, příprava pro klimatizaci, sádrové omítky stěn, SDK podhledy. Kupní cena zahrnuje velký sklep. Možnost dokoupení uzamykatelného garážového stání za příplatek.
Společně s realizací nástavby proběhne kompletní rekonstrukce domu.

Oblíbená rezidenční lokalita v rychlé dostupnosti do centra a v pěším dosahu Riegrových sadů. Kompletní občanská vybavenost v okolí.

Interiér 178,5 m2, terasa 15,4 m2, sklep 11,6 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 194 m2
Terasa 15 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22709

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.