Byt 2 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 1
Byt 2 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 2
Byt 2 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 3
Byt 2 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 4
Byt 2 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 5

Byt 2 + kk

Interiér 52 m2, balkon 4 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

Moderní apartmán 2+kk s balkonem v nově vznikajícím projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. Předpokládané dokončení srpen 2018.

Interiér tohoto severozápadně orientovaného apartmánu ve 2. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, ložnice, koupelny s vanou a toaletou a vstupní chodby.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, plastová okna, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.

Koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 51,8 m2, balkon 3,9 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 56 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22715
Informace o projektu Milhouse

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.