Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 1
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 2
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 3
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 4
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 5
Exkluzivně

Byt 3 + kk

Interiér 58 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

Moderní apartmán loftového typu v nově vznikajícím projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. Předpokládané dokončení srpen 2018.

Spodní úroveň tohoto východně orientovaného apartmánu ve 4. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, koupelny se sprchou a toaletou a předsíně. Horní úroveň bude tvořit druhá ložnice.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, velkoformátová hliníková okna s textilními předokenními roletami, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. V kupní ceně je zahrnuta sklepní kóje.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.

Koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 58,1 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 58 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22724
Informace o projektu Milhouse
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.