Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 1
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 2
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 3
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 4
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 5
Exkluzivně

Byt 3 + kk

Interiér 58 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

Moderní apartmán loftového typu v nově vznikajícím projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. Předpokládané dokončení srpen 2018.

Spodní úroveň tohoto východně orientovaného apartmánu ve 4. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, koupelny se sprchou a toaletou a předsíně. Horní úroveň bude tvořit druhá ložnice.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, velkoformátová hliníková okna s textilními předokenními roletami, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. V kupní ceně je zahrnuta sklepní kóje.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.

Interiér 58,1 m2, sklep.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 58 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22724
Informace o projektu Milhouse
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.