Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 1
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 2
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 3
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 4
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 5
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 6
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 7
Byt 3 + kk, Mlýnská, Brno - střed - Brno | 8

Byt 3 + kk

Interiér 91 m2, terasa 16 m2

Brno, Brno - střed, Mlýnská

7 550 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní byt loftového typu se 2 terasami v nově vznikajícím projektu Milhouse se 14 bytovými jednotkami a 2 obchodními prostory. Stavba z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers nabídne rozměrné prosklené plochy poskytující záplavu světla a výhledy na městské dominanty, kvalitní vybavení a promyšlené estetické a funkční prvky. Samozřejmostí budou balkony a terasy, úsporné nízkoenergetické provedení a osobitá architektura, to vše ve spojení s výbornou dopravní obslužností a blízkostí centra. K nastěhování leden 2019.

Nižší úroveň tohoto bytu v 5. nadzemním podlaží se bude skládat z obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a terasou, ložnice s terasou, koupelny se sprchou, samostatné toalety a předsíně. Ve vyšší úrovni bude umístěna ložnice a galerie.
K vybavení budou patřit plovoucí podlahy, velkoformátová okna s textilními předokenními roletami, CPL dveře s obložkovou zárubní, topení formou výměníkové stanice a otopných těles, příp. konvektory. V kupní ceně je zahrnuta sklepní kóje.

Projekt je situován v blízkosti centra, a bude tak poskytovat mnohé výhody městského bydlení. V řádech minut budou dostupné obchodní domy Vaňkovka či Letmo, hlavní vlakové i autobusové nádraží, ale i velké business zóny (CTZone Škrobárenská, CTPark Černovice/Slatina, business park Modřice) a napojení na nejdůležitější silniční tahy. Rezidenty potěší blízkost cyklostezky vedoucí podél nedaleké řeky Svitavy a lákat bude také zcela nový park, který vyroste naproti projektu. Bezproblémové parkování umožní rozlehlé bezplatné parkoviště na opačné straně ulice.

Interiér 90,6 m2, terasy 10,5 + 5,8 m2, sklep.

Prodejní cena 7 550 000 Kč / 295 268 €
Celková plocha 107 m2
Terasa 16 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22728
Informace o projektu Milhouse
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.