Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 104 m2

Praha 2, Vinohrady, Americká

Elegantní, kompletně zrekonstruovaný vinohradský byt s přímým vstupem z výtahu se nachází ve 3. nadzemním podlaží opraveného činžovního domu pouhé 3 minuty chůze od náměstí Míru a Havlíčkových sadů.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou moderní kuchyní, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice s velkoplošnými okny orientovaná do zahrady, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta), technická komora, prádelna a předsíň s přístupem z výtahu i ze schodiště.
K vybavení patří masivní dubové podlahy, velkoformátové obklady a dlažba, nová špaletová okna s dvojitým zasklením, kuchyňské spotřebiče Siemens ve vyšší třídě, koupelnové zařizovací předměty Villeroy & Boch, plynový kotel. Výška stropů 3 m. Rezidentům je k dispozici upravená zahrada ve vnitrobloku, na níž má byt vlastnický podíl. Kupní cena bytu zahrnuje sklep.

Jedna z nejžádanějších pražských adres s výbornou dopravní dostupností a širokou nabídkou služeb. Kvalitní restaurace, bary, kavárny, galerie, obchody a další občanská vybavenost v bezprostředním okolí.

Byt je pronajat do září 2016.
Interiér 104,49 m2, sklep 6,14 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 104 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23037
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.