Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 11
Byt 2 + kk, Anežská, Staré Město - Praha 1 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 187 m2, terasa 9 m2

Praha 1, Staré Město, Anežská

36 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Klimatizovaný byt možností úpravy na 3+kk, terasou a krásným výhledem na historické skvosty včetně Anežského kláštera se nachází ve 3. patře hezkého pavlačového domu bez výtahu s upravenou společnou zahradou. Bydlení s nezaměnitelnou atmosférou Haštalské čtvrti, v samém srdci metropole s veškerými službami, a přesto v klidné části s množstvím zeleně.

Interiér bytu v současnosti tvoří prostorný obývací pokoj s krbem a otevřenou kuchyní, 1 ložnice se vstupem na terasu, šatna, koupelna se sprchou a toaletou, samostatná toaleta a technická místnost. Dle architektonické studie, která je součástí nabídky, lze z bytu vytvořit praktické 3+kk, kde bude velký obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, koupelna, šatna, samostatná toaleta, technická místnost a vstupní hala.

K vybavení patří klimatizace, dřevěné podlahy, dřevěná okna, bezpečnostní roleta u terasy, domácí vrátný, alarm. Kupní cena zahrnuje velký sklep v suterénu budovy. Obyvatelům domu je k dispozici krásně upravená zahrada ve vnitrobloku.

Tichá slepá ulička vede přímo k Anežskému klášteru. Unikátní Haštalská čtvrť, kde se odehrávala dobrodružství Rychlých šípů v dílech J. Foglara, se rozkládá nedaleko vltavského nábřeží, mezi bývalým Židovským městem a náměstím Republiky. V bezprostředním okolí se nachází kompletní občanská vybavenost včetně mateřské školy, zdravotnických služeb, oblíbeného nákupního centra Palladium nebo vyhlášených restaurací a obchodů v luxusní Pařížské či Dlouhé třídě. Kousek od domu je tramvajová zastávka, v rychlém pěším dosahu také stanice metra linky B i A. Zelenou oázu představuje klidná zahrada Za svatyněmi, procházkou přes most lze dojít i do Letenských sadů.

Interiér 186,7 m2, terasa 9,17 m2, sklep cca 10 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 36 000 000 Kč / 1 389 425 €
Služby 5 000 Kč
Celková plocha 196 m2
Terasa 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23072
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.