Byt 3 + kk, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Staré Město - Praha 1 | 5

Byt 3 + kk

Interiér 100 m2

Praha 1, Staré Město

Prostorný světlý byt v nejžádanější pražské lokalitě. Tento kompletně zrekonstruovaný apartmán je situovaný ve 3. nadzemním podlaží činžovního domu v romantickém zákoutí staré Prahy, pár minut chůze od Staroměstského náměstí, Václavského náměstí a stanice metra Můstek.

Interiér je tvořen obývacím pokojem s velkými okny, 2 ložnicemi, 1 en-suite a 1 sdílenou koupelnou, samostatnou toaletou a chodbou s kuchyňskou linkou. K vybavení patří plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, špaletová okna, dřevěné interiérové dveře, moderní kuchyně. Kupní cena zahrnuje velký sklep. Možnost dobudování terasy.

Prestižní lokalita v centru Prahy. V okolí se nacházejí nejlepší pražské kavárny a restaurace, stejně jako četné možnosti kulturního vyžití.

Interiér 100 m2, sklep 10 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 100 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23273

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.