Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, Nad Tejnkou, Břevnov - Praha 6 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 106 m2, zahrada 269 m2

Praha 6, Břevnov, Nad Tejnkou

Prodej bytu 3+kk se zahradou a parkováním v podzemní garáži, který je součástí nově vznikající exkluzivní rezidence La Crone, uzavřeného komplexu s recepcí, působivou vstupní lobby a rozlehlou společnou zahradou. Dokončení je plánováno na Q4 2017.

Interiér se bude skládat z obývacího pokoje s přípravou pro kuchyňskou linku, 2 ložnic, 1 en-suite a 1 sdílené koupelny, samostatné toalety a chodby.
Byt bude dokončen ve vysokém standardu, který bude zahrnovat masivní dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu a obklady Imola Koishi, kvalitní velkoplošná dřevohliníková okna, dýhované interiérové dveře v bílé barvě a protipožární vstupní dveře ve 2. stupni bezpečnosti, značkovou sanitu (Villeroy&Boch, Hansgrohe, Keramag), vyhřívané podlahy v koupelnách, přípravu pro kuchyňskou linku, tropické dřevo Garapa na terasách.

Rezidence se bude nacházet v atraktivní části starého Břevnova, v těsném sousedství parku Ladronka. Lokalita nabízí klidné bydlení s mnoha parky v blízkém okolí a výbornou dostupnost do centra, k Francouzskému lyceu nebo na letiště v Ruzyni, a to vozem i MHD (zastávka autobusu se spojením na Anděl naproti projektu).

Prodej formou postoupení smlouvy budoucí kupní. (Svoboda&Williams není oficiálním partnerem tohoto projektu.)
Interiér 106,4 m2, předzahrádka 269 m2, sklep 16 m2, 1 stání v podzemní garáži.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 106 m2
Zahrada 269 m2
Parkování 1 stání v podzemní garáži
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23820

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.