Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 9
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 10

Byt 5 + kk

Interiér 308 m2, terasa 34 m2

Praha 2, Vinohrady

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Jedinečná příležitost ke koupi velkoryse koncipovaného podkrovního bytu se 2 terasami ve 2 nejvyšších podlažích kompletně zrekonstruovaného činžovního domu v nejžádanější rezidenční čtvrti Vinohrady. Byt je nový, zařízený kvalitními materiály a náleží k němu jedno parkovací stání ve dvoře.

Nižší úroveň bytu je rozdělena na společenskou a klidovou část. Dominuje jí prostorný obývací pokoj (přes 100 m2) s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu. Dále je zde umístěna hlavní ložnice s koupelnou, velkorysou šatnou a druhou terasou, ložnice pro hosty, komora, samostatná toaleta a předsíň. Vyšší úroveň je tvořena 2 ložnicemi, sdílenou koupelnou, galerií s pracovnou a výsuvným balkonem a technickou místností.

Interiér spojuje zachované původní prvky s moderním vybavením: kanálová klimatizace po celém bytě, vysoké stropy, masivní dřevěné podlahy, italské kamenné obklady a sanita Villeroy & Boch v koupelnách, designové osvětlení a audio systém Bang & Olufsen ovládané iPadem, plně vybavená kuchyně se spotřebiči Siemens, vyhřívaná stěna v obývacím pokoji. K bytu náleží jedno parkovací stání ve dvoře.

Celá činžovní budova prošla kompletní rekonstrukcí a modernizací. Lokalita nabízí dokonalou souhru klidných parkových ploch, upravených zákoutí a bohatého společenského života, který se odehrává v místních kavárnách, barech, restauracích a klubech. Zapomenout nelze ani na početné butiky, obchody s delikatesami a oblíbené vinárny. Historické centrum města je dosažitelné během několika málo minut, stanice metra a další zastávky MHD na náměstí Míru v docházkové vzdálenosti.

Interiér 308,21 m2, terasy 33,96 m2

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 342 m2
Terasa 34 m2
Parkování 1 parkovací stání ve dvoře
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 23963
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.