Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 78 m2

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce

Kompletně zrekonstruovaný byt s arkýřem a výhledem do zeleně přilehlého parčíku. Byt je situován v 1. patře činžovního domu s výtahem, pouhou minutu chůze od Havlíčkových sadů. Atraktivní a klidná rezidenční lokalita s rychlým spojením do centra, v blízkém dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Byt tvoří rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s arkýřem a šatnou, druhá ložnice / pracovna, průchozí koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Hlavní ložnice je přístupná z obývacího pokoje a z koupelny.
Zachované původní prvky, vysoké stropy (3,6 m), velká repasovaná špaletová okna a dřevěné obklady, vídeňské rolety, dřevěné podlahy v celém bytě, plynový kotel, podlahové topení v koupelně, litinové radiátory, domácí vrátný, kolárna v domě. Parkování v modré zóně, blízko je též placené parkoviště.

Byt se nachází v klidné lokalitě na Praze 2 s veškerou občanskou vybaveností včetně škol, školek, obchodů a restaurací v dosahu, a současně ve výborné dostupnosti do centra města. Tramvajová zastávka s přímým spojením na metro na náměstí Míru, I. P. Pavlova a Karlově náměstí je vzdálena 3 minuty chůze.

Poplatky za společné domovní služby činí 2 000 Kč / měsíc.
Interiér 78 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 78 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24050

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.