Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Hradební, Staré Město - Praha 1 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 55 m2

Praha 1, Staré Město, Hradební

7 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Světlý a velmi tichý byt v 5. patře činžovního domu s výtahem, který se nachází v srdci staré Prahy jen pár kroků od Haštalského náměstí a nábřeží Vltavy, v dochozí vzdálenosti parku Letná a stanice metra na náměstí Republiky.

Byt je v současné době využíván jako 1+1, uspořádání ovšem umožňuje také dispozici 2+kk, bez nutnosti stavebních změn. Interiér je tvořen 2 velkými neprůchozími místnostmi (jedna z nich s kuchyňskou linkou), koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, komorou a vstupní chodbou.
K vybavení patří dřevěné parkety, keramické obklady a dlažba, nová dřevěná okna, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, nová kuchyňská linka plně vybavená vestavěnými spotřebiči, plynový kotel Junkers, SDK podhledy, zděné příčky. Kupní cena zahrnuje sklep.

Lokalita je obchodním a finančním centrem města s výbornou dopravní dostupností MHD – v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek. Okolí s nepřeberným množstvím obchodů a služeb v těsné blízkosti (obchodní centrum Palladium, obchodní dům Kotva), restaurací, kaváren, fitness, bazénů a řadou malých obchodů zaměřených např. na vybavení domácnosti a kulinářské speciality.

Poplatky za společné domovní služby činí 2 079 Kč / měsíc.
Interiér 55,3 m2.

Prodejní cena 7 990 000 Kč / 312 598 €
Služby 2 079 Kč
Celková plocha 55 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24236

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.