Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 5 + kk, Vinohrady - Praha 2 | 8

Byt 5 + kk

Interiér 242 m2

Praha 2, Vinohrady

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Stylový velkorysý penthouse s designovým krbem a přímým přístupem z výtahu se nachází ve 4. patře kompletně zmodernizovaného činžovního domu v nejžádanější části Královských Vinohrad. Dům je situován pouhou minutu chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v bezprostřední blízkosti Havlíčkových sadů.

Ve spodní části bytu se nachází prostorný obývací pokoj s oboustranným krbem (bioetanol) a jídelním prostorem, plně vybavená samostatná kuchyň se spíží, dvě technické komory, toaleta a hala s přístupem přímo z výtahu. Za stěnou, kde se nachází oboustranný krb je pracovna. Horní patro nabízí hlavní ložnici s velkou šatnou a koupelnou, 3 dětské ložnice a sdílenou koupelnu.

V bytě jsou vkusně zkombinovány zachované původní prvky s moderním designem. Vybavení zahrnuje klimatizaci po celém bytě, kvalitní dřevěné podlahy, plně vybavenou kuchyňskou linku s kamennou pracovní deskou, plynový kotel. 1 garážové stání v ceně. Rezidentům je k dispozici upravená zahrada s pergolou ve vnitrobloku.

Lokalita nabízí dokonalou souhru klidných parkových ploch, upravených zákoutí a bohatého společenského života, který se odehrává v místních kavárnách, barech, restauracích a klubech. Zapomenout nelze ani na početné butiky, obchody s delikatesami a oblíbené vinárny. Historické centrum města je dosažitelné během několika málo minut, stanice metra a další zastávky MHD na náměstí Míru v docházkové vzdálenosti.

Byt je v současné době pronajatý do Q1 2019 s 3,9% výnosem.

Interiér 242 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 242 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24401
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.