Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 9
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 10
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 11
Byt 4 + kk, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 148 m2, terasa 23 m2, zahrada 63 m2

Praha 3, Žižkov, U Rajské zahrady

13 600 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nový zahradní mezonet 4+kk je součástí atraktivního projektu kompletní rekonstrukce bytového domu s výtahem, stylovými společnými prostory a parkováním, v těsném sousedství Riegrových sadů. Projekt U Rajské zahrady 2, realizovaný dle návrhu renomovaného studia CAMA Architekti, nabízí mimo jiné také dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami a tři byty s ornamentálními balkony, to vše v přímém sousedství rozlehlého parku a se skvělou občanskou vybaveností v bezprostředním dosahu.

Vyšší úroveň tohoto bytu situovaného v přízemí a 1. podzemním podlaží je tvořena předsíní, obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňskou linku, 2 ložnicemi se vstupy na zahradu orientovanou do klidného vnitrobloku a koupelnou s vanou a toaletou. Nižší úroveň nabízí ateliér s přípravou pro kuchyni a okny řešenými jako anglický dvorek, koupelnu (sprcha, umyvadlo) a samostatnou toaletu.

Byty jsou připraveny do stavu white walls. Kupní cena bytu zahrnuje bezpečnostní a protipožární repliky vstupních dveří, repliky originálních špaletových oken v uliční fasádě, nová dřevěná okna do vnitrobloku, kompletní nové rozvody a sklep.

Byty jsou situovány na pomezí Vinohrad a Žižkova, ve vysoce žádané lokalitě s výbornou dopravní obslužností a širokým výběrem služeb. Stanice metra Jiřího z Poděbrad a zastávky tramvají jsou vzdáleny jen pár minut chůze, podobně jako mnoho populárních restaurací, kaváren a vináren. Riegrovy sady a s nimi přímo sousedící revitalizovaný park Rajská zahrada poskytují nepřeberné množství příležitostí k volnočasovým aktivitám. Nachází se zde například dvě venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětské hřiště, kavárna, nebo klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem.

Celková plocha 148,34 m2, terasa 23.04, zahrada 62,56 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 13 600 000 Kč / 519 084 €
Celková plocha 171 m2
Terasa 23 m2
Zahrada 63 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24409
Informace o projektu U Rajské zahrady 2
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.