Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Kamelova, Záběhlice - Praha 10 | 9

Byt 4 + kk

Interiér 129 m2, terasa 148 m2

Praha 10, Záběhlice, Kamelova

Kvalitně vybavený penthouse s terasou vedoucí po celém obvodu v posledním 6. patře novostavby s výtahem, která se nachází v těsném sousedství OC Park Hostivař, nedaleko zastávky MHD s přímým spojením do centra a na metro.

Interiér je tvořen obývacím pokojem s kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnicemi, 2 koupelnami (hlavní s vanou, sprchou a toaletou, druhá se sprchou a toaletou), šatnou / komorou s oknem a vstupní chodbou s vestavěnými skříněmi. Všechny pokoje mají přístup na rozlehlou terasu.

K vybavení patří ozvučení rozvedené do každé místnosti, spotřebiče Siemens a Bosch, koupelny Grohe, kvalitní laminátové plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, SDK podhledy s bodovým osvětlením, venkovní elektrické rolety, rozvody vody na terase vč. samozavlažování truhlíků, EZS, bezpečnostní vstupní dveře, domácí vrátný, napojení na symetrickou datovou linku. Kupní cena zahrnuje 1 uzavřené a 1 XL otevřené parkovací stání v podzemní garáží, 1 venkovní stání před domem a sklep.

Klidná lokalita v sousedství rozsáhlých zelených ploch, s kompletní občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením do centra. Zastávka autobusu MHD s linkou na metro Skalka se nachází 2 minuty chůze od domu.
Měsíční poplatky za společné domovní služby a energie činí 8 407 Kč.
Interiér 124,5 m2, terasa 148,4 m2, sklep 3,8 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 277 m2
Terasa 148 m2
Parkování 2 garážové a 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24475

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.