Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 5 + kk, Jana Masaryka, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt 5 + kk

Interiér 180 m2, terasa 50 m2

Praha 2, Vinohrady, Jana Masaryka

Velkorysý půdní byt se střešní terasou, nově vznikající společně s rekonstrukcí činžovního domu situovaného v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady, do deseti minut chůze od náměstí Míru a Havlíčkových sadů. Byt bude nabízet krásný výhled na město, prakticky řešené dispozice a kvalitní materiály. Předpokládaný termín dokončení Q4 2017.

Navrhovaná dispozice bytu se bude skládat z rohového obývacího pokoje s kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou (sprcha, toaleta), 2 dětských ložnic, pracovny, sdílené koupelny (sprcha, toaleta), toalety pro hosty, šatny a předsíně s prostorem pro vestavěné skříně. Z obývacího pokoje povede schodiště umožňující vstup na velkou střešní terasu.

Ke standardnímu vybavení bytu budou patřit lepené dvouvrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, dřevěná špaletová okna s izolačními trojskly, lakované interiérové dveře nadstandardní výšky, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, individuální plynový kotel Baxi, vyhřívaná podlaha a zařizovací předměty Laufen, Hüppe, Hansgrohe a Riho v koupelně, příprava pro klimatizaci, železobetonová konstrukce stropů a mezibytových příček, porobetonové příčky se sádrovými omítkami, SDK podhledy. Výška stropů 2,9 m. Možnost dohodnout se na nadstandardním řešení za odpovídající příplatek. V domě bude nový výtah, technické instalace, opravené společné prostory ve vysokém standardu a revitalizovaná zahrada. Budova je bezbariérová, s výtahem z uliční úrovně až do příslušného patra. Lze pronajmout garážové parkovací stání v blízkém hotelu.

Lokalita nabízí dokonalou souhru klidných parkových ploch, upravených zákoutí a bohatého společenského života, který se odehrává v místních kavárnách, barech, restauracích a klubech. Zapomenout nelze ani na početné butiky, obchody s delikatesami a oblíbené vinárny. Historické centrum města je dosažitelné během několika málo minut, stanice metra a další zastávky MHD na náměstí Míru v docházkové vzdálenosti.

Užitná plocha 168,20 m2, podlahová plocha dle vyhlášky 180 m2, terasa 50 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 230 m2
Terasa 50 m2
Parkování Možnost pronájmu garážového stání
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24556

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.