Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Na Zájezdu, Vinohrady - Praha 10 | 8

Byt 4 + kk

Interiér 124 m2, balkon 7 m2

Praha 10, Vinohrady, Na Zájezdu

Nadstandardní byt s terasou ve 3. nadzemním podlaží Villy Vlašimská, moderního rezidenčního projektu z roku 2005 s pouhými 10 jednotkami, proskleným výtahem a podzemním parkováním. Dům citlivě navazuje na původní vilovou zástavbu v atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.

Dispozice se skládá z otevřeného konceptu obývacího pokoje, kuchyně a jídelního prostoru se vstupem na terasu, dále ze 3 ložnic, koupelny s vanou, samostatné toalety, technické místnosti/prádelny, komory a chodby s vestavěnými skříněmi.
K vybavení patří dubové parkety, dřevěná francouzská a jednoduchá okna, interiérové dveře v provedení dubová dýha, bezpečnostní vstupní dveře, plně vybavená kuchyňská linka, designová osvětlovací tělesa, zapuštěné podlahové konvektory, individuální plynový kotel, vestavěné úložné prostory. Kupní cena zahrnuje 2 parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností, v blízkosti najdeme školky, školy, obchody a restaurace, fitness centrum, lékárnu a další služby. Dobrá dopravní obslužnost, spojení na metro a k nákupnímu centru Atrium Flora v řádech minut díky nedaleké zastávce tramvají.

Interiér 124 m2, terasa 7,23 m2, sklep 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 131 m2
Balkon 7 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24699

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.