Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 8
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 9
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 10
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 11
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 12
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 13
Byt 5 + kk, Břevnov - Praha 6 | 14

Byt 5 + kk

Interiér 222 m2, balkon 28 m2

Praha 6, Břevnov

28 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Zodpovědnost. Tak by se dal jedním slovem charakterizovat developerský projekt La Crone. Zkušení architekti z Atelieru 8000 ho vytvářeli s ohledem na charakter místa. La Crone tak není jen místo k bydlení, ale hlavně k příjemnému žití.

Prostorný moderní byt 5+kk se dvěma balkony ve 2. NP nabízí výhledy na Prahu s dominantními věžemi Svatovítské katedrály. Za dobrého počasí je vidět i Říp nebo Ještěd. Byt je součástí nově vznikajícího uzavřeného komplexu s recepcí, působivou vstupní lobby, podzemním parkováním a rozlehlou společnou zahradou. Už teď probíhají sadové a parkové úpravy. Každý z osmi tří- a čtyřpodlažních domů je individuálně pojat, fasády vychází z asymetrických kompozicí moderního malířství 1. poloviny 20. století.

Interiér tvoří obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku a vstupem na balkon, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, 2 dětské ložnice se sdílenou koupelnou, pracovna, samostatná toaleta, vstupní hala a šatna. Vysoký standard zahrnuje mj. masivní dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu a obklady, velkoplošná dřevohliníková okna či vysoké dýhované interiérové dveře. Skleněné zábradlí balkonů a teras neruší výhled ani nebrání přístupu světla. K bytu patří 2 garážová stání a sklep. Do garáží se zajíždí na jediném místě, celá doprava je řešena v podzemí, a prostor mezi domy tak zůstává bezpečný a klidný.

Rezidence leží u městské památkové zóny Tejnka s nezaměnitelným geniem loci a oblíbeného parku Ladronka. Najdete tu klidné rodinné bydlení s mnoha příležitostmi ke sportu i relaxaci. Díky množství zeleně, převládajícímu západnímu směru větru a absenci významných zdrojů znečistění tu dýcháte čistý vzduch.

Výborná dostupnost je do centra, mezinárodním školkám i prestižním školám nebo na letiště v Ruzyni, a to autem i MHD. Zastávka je hned naproti projektu, autobus jezdí k metru B Anděl. Nedaleko jsou také stanice metra A Petřiny a Motol. Pět minut autem od rezidence je také nemocnice s dětskou pohotovostí.

Hodnotou investora je zodpovědnost za následující generace, které budou vyrůstat a žít na místech, která vybudovali. Zodpovědnost za váš životní a rodinný příběh je už pak jen na vás...

Interiér 221,7 m2, balkón 27,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 28 900 000 Kč / 1 056 673 €
Celková plocha 250 m2
Balkon 28 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25126

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.