Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 8
Byt 4 + 1, Krymská, Vršovice - Praha 10 | 9

Byt 4 + 1

Interiér 158 m2

Praha 10, Vršovice, Krymská

Dispozičně atypický prostorný mezonetový byt 4+1, vhodný k rekonstrukci, má veliký potenciál. Byt je situovaný ve třetím patře klasického činžovního domu v kultovní ulici Krymská, která je přirovnávána k pařížského Montmartru. Byt nabízí klid, dostatek prostoru a úžasné výhledy.

Nižší podlaží bytu je tvořeno předsíní do tvaru písmene L, prostornou kuchyní, dvěma velkými pokoji, koupelnou s masážní vanou a samostatnou toaletou. Jídelní kout může být umístěn v kuchyni, nebo být součástí samostatné místnosti navazující na kuchyň a přístupné i z chodby. Z pokoje orientovaného do ulice vede schodiště do dalšího podlaží. To se skládá ze dvou ložnic se střešními okny a s přístupem do dvou půdních prostor vhodných k umístění dalších pokojů nebo úložných prostor.

Okna v kuchyni a přilehlém pokoji jsou původní špaletová a umožňují krásný výhled na starý kaštan, střechy okolníc domů i novostavby na Pankráci včetně mrakodrapu „Véčko“. Okna směřující do ulice jsou plastová a spolu s vyšším umístěním bytu zajišťují dokonalý klid. Topení je plynové, kotel je umístěn v koupelně.

Společné prostory domu právě prochází rekonstrukcí. Dům má původní dlažbu, schodiště i secesní zdobné mříže a zábradlí. Zatím je bez výtahu. Dům se nachází nedaleko Havlíčkových sadů a jen minutu chůze od zastávky tramvají s přímým spojením na náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra. Popularita této lokality na pomezí Vinohrad a Vršovic v posledních letech významně stoupá, mj. díky bohatému kulturnímu zázemí a nespočtu nově otevíraných restaurací, bister, kaváren, barů a dalších podniků.

Interiér 157,7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 158 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25298
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.