Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 3 + kk, Na Kozačce, Vinohrady - Praha 2 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 83 m2

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce

Světlý rohový byt po rekonstrukci s výhledem do zeleně přilehlého parčíku, umístěný ve 2. nadzemním podlaží renovovaného činžovního domu s novým výtahem, pouhou minutu chůze od Havlíčkových sadů. Atraktivní a klidná rezidenční lokalita s rychlým spojením do centra, v blízkém dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Byt tvoří rohový obývací pokoj s novou kuchyní, průchozí pracovna, ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, umyvadlo), společná koupelna (vana, umyvadlo), samostatná toaleta a vstupní chodba.
K vybavení bytu patří dřevěné parkety, velkoformátové obklady, repasovaná špaletová okna a dřevěné obložkové dveře, plně vybavená moderní kuchyňská linka, domácí vrátný, kolárna v domě. Výška stropů 3,6 m. Parkování v modré zóně, blízko je též placené parkoviště.

Byt se nachází v klidné lokalitě na Praze 2 s veškerou občanskou vybaveností včetně škol, školek, obchodů a restaurací v dosahu, a současně ve výborné dostupnosti do centra města. Tramvajová zastávka s přímým spojením na metro na náměstí Míru, I. P. Pavlova a Karlově náměstí je vzdálena 3 minuty chůze.

Interiér 83 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 83 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25301
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.