Byt 4 + 1, Opletalova, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + 1, Opletalova, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + 1, Opletalova, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + 1, Opletalova, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + 1, Opletalova, Nové Město - Praha 1 | 5

Byt 4 + 1

Interiér 133 m2, balkon 3 m2

Praha 1, Nové Město, Opletalova

Byt 4+1 s balkonem vhodný ke kompletní rekonstrukci se nachází ve 1. patře činžovního domu bez výtahu, situovaného v dochozí vzdálenosti do 5 minut od Václavského náměstí, náměstí Republiky a Hlavního nádraží.

Dispozice nabízí obývací pokoj, samostatnou kuchyni, 3 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu, spíž a předsíň. Vhodné dispoziční řešení pro vytvoření dvou bytových jednotek, ať už za účelem pronájmu nebo dvougeneračního bydlení. K vybavení patří původní dřevěné parkety, originální dřevěná okna bez izolace, plynový kotel. Výška stropů 4,5 m.

Vyhledávaná centrální lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností MHD včetně všech linek metra. V okolí se nachází četné možnosti zábavy a kulturního i sportovního vyžití, školy, kavárny, restaurace.

Interiér 133 m2, balkon 2,5 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 136 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25316

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.