Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 1
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 2
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 3
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 4
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 5
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 6
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 7
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 8
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 9
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 10
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 11
Byt 7 + 1, Strašnice - Praha 10 | 12

Byt 7 + 1

Interiér 554 m2, terasa 50 m2

Praha 10, Strašnice

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Nekompromisní kvalita vybavení, komfort a jedinečný design interiéru – tento stylový mezonet s chlazenými stropy, inteligentním ovládáním domácnosti a terasou se nachází ve 3. a 4.NP plně zrekonstruované bytové vily v příjemné rezidenční oblasti plné zeleně. Objekt se zabezpečovacím a kamerovým systémem nabízí podzemní garáže pro 14 aut s vyhřívanými vjezdy a výtahem propojujícím všechna podlaží.

Dispozice nižší úrovně tohoto prostorného mezonetu sestává ze vstupní haly s velkým dominantním schodištěm, ložnice, dětského pokoje, kanceláře, pokoje pro hosty, místnosti se dvěma trezory, dvou šaten a komory. Vyšší úroveň je tvořena pracovnou, kuchyní s jídelnou a velkým obývacím pokojem taktéž se vstupem na zimní zahradu a střešní terasu. V bytě se nachází 3 koupelny opatřené vanou a sprchovým koutem.

Špičkové vybavení zahrnuje chlazené stropy, klimatizaci a vířivku v zimní zahradě, saunu, tři krby, velmi kvalitní dlažby, obklady a podlahy z nadstandardních materiálů, jako jsou exotické dřeviny či štípané kameny, prvotřídní techniku včetně smart home systému Loxoné, kuchyňskou linku se spotřebiči Miele a na míru vyrobený nábytek včetně vestavěných skříní. K bytu náleží 4 garážová stání.

V objektu se nachází kamerový a zabezpečovací systém se serverovnou pro PC, centrální vysavač, podzemní garáž s vyhřívanými vjezdy, výtah, technická místnost a moderní kotelna.

Jedná se o rezidenční čtvrť současně poskytující veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko je k dispozici základní a mateřská škola, gymnázium či Metropolitní univerzita, supermarket, lékárna a restaurace. V okolí nechybí ani místa pro bohaté volnočasové vyžití díky nedalekému parku Gutovka s lanovým centrem, skateparkem a dětským hřištěm, minigolfu nebo venkovní posilovně. Výborná dostupnost do centra díky stanicím metra Skalka a Strašnická a množství zastávek tramvajových nebo autobusových spojů.

Interiér 554,1 m2, terasa 49,7 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 604 m2
Terasa 50 m2
Parkování 4 garážová parkovací stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25824
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.