Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 1
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 2
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 3
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 4
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 5
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 6
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 7
Byt 2 + kk, Wuchterlova, Dejvice - Praha 6 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 41 m2

Praha 6, Dejvice, Wuchterlova

4 490 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Mezonetový byt 2+kk situovaný v 6. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu bez výtahu v oblíbené rezidenční lokalitě několik minut chůze od Pražského hradu, stanice metra a zastávek MHD s rychlým spojením do centra i na letiště.

Vstupní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, předsíň, samostatná toaleta a komora. Z obytného prostoru vede schodiště do vyšší úrovně vyhrazené pro ložnici s en-suite koupelnou.

Interiér je právě dokončen, zcela nové jsou podlahy, omítky, sanita i kuchyňská linka. Okna jsou dřevěná střešní. Vytápění plynovým kotlem Vaillant. Nárožní dům je pěkně udržovaný, výtah zde není (existuje vypracovaný projekt).

Dům se nachází v populární rezidenční lokalitě s oblíbenými restauracemi a kavárnami, univerzitním kampusem i rychlým spojením do centra díky blízké stanici metra Dejvická a Hradčanská a zastávkám tramvají. 15 minut chůze je vzdálen Pražský hrad, v blízkosti je několik parků. Na Vítězném náměstí se konají oblíbené farmářské trhy.

Interiér 40,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 4 490 000 Kč / 171 243 €
Celková plocha 41 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25917

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.