Byt 3 + kk, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Maiselova, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 3 + kk

Interiér 97 m2

Praha 1, Staré Město, Maiselova

19 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Moderní atypický byt po kompletní rekonstrukci s výhledem na Klausovu a Staronovou synagogu, Starý židovský hřbitov a do Pařížské ulice je umístěn ve 2. nadzemním podlaží renovovaného činžovního domu na jedné z nejprestižnějších pražských adres.

V současné době je byt rozdělen na tři samostatné jednotky využívané pro krátkodobé pronájmy, se společnou vstupní chodbou a možností jednoduchého opětovného propojení do bytu 3+kk.
K vybavení patří dřevěné parkety, velkoformátové obklady a dlažba, repasovaná špaletová okna a dřevěné historické dveře s obložkami a mosazným kováním, 3x moderní kuchyňská linka (možnost budoucího variabilního uspořádání). Dům bez výtahu.

Velmi prestižní lokalita v srdci Prahy, v těsném sousedství vyhlášené Pařížské ulice s luxusními obchody. Veškerá občanská vybavenost, množství kaváren, barů, restaurací a možností kulturního vyžití v bezprostředním okolí. Výborné spojení MHD, několik desítek metrů od stanice metra linky A – Staroměstská.

Možnost úpravy dispozice na 4+kk. Měsíční poplatky 5.500 Kč. Interiér 97 m2.

Prodejní cena 19 950 000 Kč / 775 963 €
Celková plocha 97 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26081

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.