Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 3 + kk, Smíchov - Praha 5 | 11

Houseboat 3+kk

Interiér -4 m2, terasa 80 m2

Praha 5, Smíchov

Slyšíte jen uklidňující šplouchání vody. Nikde kolem vás hluční sousedé. A přitom jste za dvě minuty u metra, tramvaje či vlaku. Vítejte na palubě právě dostavěného hausbótu. Netradiční bydlení na hausbótu spojuje romantiku s vysokým standardem. V dosahu veškerého komfortu města budete každý den v těsném spojení s přírodou.

Všechny tři místnosti (dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem) stejně jako koupelna nabízejí romantický výhled na vodu a plující i kotvící lodě. Z obývacího pokoje a přilehlé terasy lze sledovat také vlaky na Železničním mostě. Z terasy se dostanete na horní palubu, plánovanou jako střešní terasa, odkud je nádherný pohled na Vyšehrad.
Kuchyň SIKO má bezúchytkové otevírání skříněk, vestavěné spotřebiče AEG a Bosch a obložení z teaku. V obývacím pokoji je příprava na krbová kamna.
V každé místnosti jsou prostorné vestavěné skříně. Úspora místa je zajištěna posuvnými dveřmi do pouzdra. Z předsíně je vstup do technické místnosti, kde je skryt boiler a prostor na pračku a sušičku. Úložný prostor je také v podpalubí.

Na útulnosti interiéru dodávají stylové dřevěné podlahy a obložení ze stejného materiálu. Dostatek světla dodávají veliká hliníková okna s trojsklem a dveře na terasu, v chodbě pak světlíky. Ty jsou ovládány elektricky a mají čidlo, díky kterému se samy při dešti zavřou. Sendvičová konstrukce, testovaná na tepelné úniky na Antarktidě, podlahové vytápění s dálkově ovládanými termostaty a příprava na klimatizaci, to vše zajistí, že vám tu bude příjemně v létě i v zimě.

Hausbót nabízí plnohodnotné bydlení včetně připojení k vodovodní a kanalizační síti, elektrické síti a internetu. Zároveň ho lze bez problémů přestěhovat do jiné lokality. Nyní kotví na jednom z nejlepších kotvišť v Praze na Smíchově, kousek od městské hromadné dopravy, restaurací nebo fitcentra. Vzrostlé stromy a svažitý břeh vás dokonale oddělují od hluku. Alarm a detektor kouře dodá pocit bezpečí.

Smlouva s Českými přístavy zajišťující kotvení se vždy uzavírá na jeden rok s nutostí prodlužení.

Interiér cca 76 m2, terasy cca 80 m2. Možnost odpočtu DPH.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 76 m2
Terasa 80 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26211

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.