Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + 1, Elišky Krásnohorské, Staré Město - Praha 1 | 8

Byt 2 + 1

Interiér 90 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Staré Město, Elišky Krásnohorské

Elegantní byt v samém srdci Prahy je díky své dispozici vhodný jak pro bydlení v klasickém stylu, tak například pro zřízení advokátní kanceláře.

Hala s asymetricky umístěnými dvoukřídlými bezpečnostními dveřmi poskytuje dostatek místa pro předsíň či recepci. Pravou stěnu využívají dveře do komory, samostatné toalety a koupelny. Následuje vstup do kuchyně s balkonkem směřujícím do tichého dvora. V kuchyni je dostatek místa na jídelní kout. Hlavní místnost, kam se vstupuje přímo z haly, zaujme velikým proskleným arkýřem s původním dřevěným obložením. Z tohoto pokoje je vstup do další, téměř 25metrové místnosti, která má dveře i do haly.

V hale je pod kobercem zachována původní dlažba, v obytných místnostech jsou klasické parkety. K eleganci prostoru přispívají i vysoké stropy, stejně jako původní špaletová okna se zachovalými kličkami a dveře včetně klik. Koupelna je prostorná, díky oknu světlá. Pohodlí poskytuje rohová vana se zástěnou a dvě umyvadla. Kuchyně je standardní se sporákem AEG. Bezpečnost je zajištěna alarmem a domácím telefonem.

Jednou z největších deviz tohoto bytu je jeho umístění: v centru Starého Města, v těsné blízkosti Pařížské ulice. Okolí domu, stejně jako dům samotný, dýchá historií. Zastávka tramvaje Právnická fakulta je pár minut chůze, jen o něco dále je to ke stanici metra Staroměstská. K bytu nepatří parkovací místo, avšak majitel s trvalým bydlištěm může zakoupit zvýhodněnou rezidenční parkovací kartu.

Interiér 89,6 m2, balkon 1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 91 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26316

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.