Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, Na Petynce, Střešovice - Praha 6 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 91 m2, balkon 10 m2

Praha 6, Střešovice, Na Petynce

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Působivý, designově vybavený byt v odstínech bílé, černé a šedé s úchvatným výhledem z balkonu do zeleného parku se nachází v moderní rezidenci Kajetánka s podzemním parkováním a bezpečnostním kamerovým systémem. Komplex byl oceněn jako Nejlepší rezidenční projekt roku 2011.

Z předsíně a navazující chodby s prostornými vestavěnými skříněmi a technickou místností se vstupuje do obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem s velkým varným ostrůvkem. Na obývací pokoj navazuje prostorný, jihozápadně orientovaný balkon s výhledem do zeleně a nad střechy břevnovských činžáků. Dětský pokoj a ložnice mají výhled na původní zástavbu starého Břevnova. Z ložnice je vstup do osvětlené šatny. Koupelna je vybavena vanou i nadstandardně velikým sprchovým koutem, toaleta je samostatně.

Byt ve 3. nadzemním podlaží zaujme vysokými stropy a jednotnou podlahou v celém bytě, která je tvořena betonovou stěrkou. Ta je místy i na zdech, které zdobí také granit. Byt je prodáván včetně veškerého vybavení na míru nebo z designových studií: židle jsou Kartel, sedačka Natuzzi. Vypínače Schneider. Světla jsou též designová. Bezúchytková kuchyň s kamennou deskou je ve vysokém lesku se spotřebiči Miele. Okna jsou hliníková s trojskly s vnitřními žaluziemi, dveře jsou bezfalcové, vytápění konvektory. K bytu patří dvě garážová stání a zděný sklep. Byt má bezpečnostní dveře, alarm a domovní telefon.

Obytný komplex byl vystavěn na zahradách původního barokního zámku z 16. století. Jeho součástí je udržovaný park s rybníčkem a oblíbenou restaurací. V blízkosti je prodejna potravin a pekařství. V docházkové vzdálenosti je koupaliště Petynka. Nedaleko je zastávka autobusu i tramvaje. Rezidence se nachází v dosahu prestižních škol všech stupňů. Výhodou je také rychlé spojení na letiště i do centra města.

Interiér 91,2 m2, balkon 10 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 101 m2
Balkon 10 m2
Parkování 2 garážová parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26487

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.