Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 98 m2, balkon 9 m2

Praha 3, Žižkov, Řehořova

13 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Designový byt od renomovaného interiérového studia Design by Donlić je situovaný ve 2. patře rekonstruovaného klasického prvorepublikového činžovního domu. Dům se nachází v klidné ulici jen pár minut chůze k Vítkovu či Riegrovým sadům, v blízkosti centra a Hlavního i Masarykova nádraží.

Šikovně dispozičně řešený byt nabízí dvě oddělené zóny: z otevřené vstupní haly s mnoha vestavěnými skříněmi lze vstoupit vpravo do „denní“ zóny tvořící obývacím pokojem s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a se vstupem na jižně orientovaný balkon s výhledem do upraveného vnitrobloku a na zeď porostlou břečťanem. Vlevo od haly je „noční zóna“ se dvěma ložnicemi orientovanými na sever do klidné jednosměrné ulice. Dále je zde samostatná toaleta a stylová koupelna se solitérní vanou a se sprchovým koutem.

Kuchyň se spotřebiči Miele má desku z Corianu a nastandardní úložné prostory. Podlahy jsou dřevěné. V koupelně je podlahové vytápění, v pokojích konvektory. Byt má vestavěné skříně i další nábytek na míru. Interiérové dveře jsou z mléčného skla, vstupní dveře jsou dřevěné rámové, repliky původních. Na stropě jsou zabudovaná stropní svítidla. Alarm má možnost napojení na PCO. K dispozici technická místnost, centrální plynová kotelna. Výtah vede do mezipatra.

Z bytu jsou 2 minuty chůze k zastávce tramvaje, jednu zastávku je to k metru C Hlavní nádraží, dvě zastávky k metru B Náměstí Republiky. Autem i MHD je to do centra 5 minut, pěšky 15 minut. V okolí je mnoho restaurací a obchůdků.

Interiér 98,3 m2, balkon 9,3 m2.

Prodejní cena 13 000 000 Kč / 503 486 €
Služby 5 007 Kč
Celková plocha 107 m2
Balkon 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26488

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.