Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 9

Byt 3 + kk Interiér 98 m2, balkon 9 m2

Praha 3, Žižkov, Řehořova

Designový byt od renomovaného interiérového studia Design by Donlić je situovaný ve 2. patře rekonstruovaného klasického prvorepublikového činžovního domu. Dům se nachází v klidné ulici jen pár minut chůze k Vítkovu či Riegrovým sadům, v blízkosti centra a Hlavního i Masarykova nádraží.

Šikovně dispozičně řešený byt nabízí dvě oddělené zóny: z otevřené vstupní haly s mnoha vestavěnými skříněmi lze vstoupit vpravo do „denní“ zóny tvořící obývacím pokojem s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a se vstupem na jižně orientovaný balkon s výhledem do upraveného vnitrobloku a na zeď porostlou břečťanem. Vlevo od haly je „noční zóna“ se dvěma ložnicemi orientovanými na sever do klidné jednosměrné ulice. Dále je zde samostatná toaleta a stylová koupelna se solitérní vanou a se sprchovým koutem.

Kuchyň se spotřebiči Miele má desku z Corianu a nastandardní úložné prostory. Podlahy jsou dřevěné. V koupelně je podlahové vytápění, v pokojích konvektory. Byt má vestavěné skříně i další nábytek na míru. Interiérové dveře jsou z mléčného skla, vstupní dveře jsou dřevěné rámové, repliky původních. Na stropě jsou zabudovaná stropní svítidla. Alarm má možnost napojení na PCO. K dispozici technická místnost, centrální plynová kotelna. Výtah vede do mezipatra.

Z bytu jsou 2 minuty chůze k zastávce tramvaje, jednu zastávku je to k metru C Hlavní nádraží, dvě zastávky k metru B Náměstí Republiky. Autem i MHD je to do centra 5 minut, pěšky 15 minut. V okolí je mnoho restaurací a obchůdků.

Interiér 98,3 m2, balkon 9,3 m2.

Cena 13 000 000 Kč / 510 806 €
Služby 5 007 Kč
Celková plocha 107 m2
Balkon 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26488

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.