Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 3 + kk, Řehořova, Žižkov - Praha 3 | 9
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 98 m2, balkon 9 m2

Praha 3, Žižkov, Řehořova

11 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Designový byt od renomovaného interiérového studia Design by Donlić ve 2. patře rekonstruovaného klasického prvorepublikového činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici jen pár minut chůze k Vítkovu či Riegrovým sadům, v blízkosti centra a Hlavního i Masarykova nádraží.

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na jižně orientovaný balkón s výhledem do upraveného vnitrobloku, 2 ložnice orientované na sever do klidné jednosměrné ulice, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, podlahové vytápění v koupelně, dřevěná špaletová okna a eurookna, vestavěné skříně s množstvím úložných prostor, alarm s možností napojení na PCO. Centrální plynová kotelna v domě.

Byt se nachází 2 minuty chůze k zastávce tramvaje, jednu zastávku ke stanici metra Hlavní nádraží (trasa C) a dvě zastávky na metro Náměstí republiky (trasa B). Do centra města dojedete autem a MHD za 5 minut, pěšky dojdete za 15 minut. V okolí je mnoho restaurací a obchodů.

Byt je pronajat do února 2021.

Interiér 98,3 m2, balkón 9,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 11 900 000 Kč / 454 893 €
Služby 5 000 Kč
Celková plocha 107 m2
Balkon 9 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26488

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.