Byt 4 + 1, Modřany - Praha 4 | 1
Byt 4 + 1, Modřany - Praha 4 | 2
Byt 4 + 1, Modřany - Praha 4 | 3
Byt 4 + 1, Modřany - Praha 4 | 4

Byt 4 + 1, mezonet, garáž, E1.02

Interiér 120 m2, terasa 15 m2, zahrada 78 m2

Praha 4, Modřany

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to vše nabídne nově vznikající rezidenční čtvrt ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánované zahájení výstavby Q1 2018, plánovaný termín dokončení Q2 2020.

Tento severovýchodně orientovaný byt s terasou, zahradou a garáží pro 2 auta je ideální alternativou k rodinnému domu. Přízemí nabídne vstupní halu s prostorem pro vestavěné skříně a garáž pro 2 auta se 2 oddělenými skladovacími prostory (sklepy). V patře, které je v úrovni přízemí, chodbou vejdeme do společenské části bytu s prostorným obývacím pokojem propojeným s kuchyní, terasou a zahradou. Dále zde bude toaleta pro hosty. Ve druhém patře se nachází klidová zóna bytu se 3 ložnicemi (hlavní ložnice s vlastní koupelnou a balkonem), druhou koupelnou a malou technickou místností.
Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku a stropní svítidla.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko podél Vltavy se táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 119,2 m2, balkon 2,8 m2 + terasa 12,4 m2, střešní zahrada 20,0 m2 + zahrada 58,3 m2, sklep 10,8 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rezidence u Modřanské rokle a v případě zájmu o rodinný dům či pozemek přejděte na navazující projekt Rodinných domů u Modřanské rokle.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 135 m2
Terasa 15 m2
Zahrada 78 m2
Parkování garáž pro 2 auta zahrnuta v ceně
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26504
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.