Byt 3 + kk, Modřany - Praha 4 | 1
Byt 3 + kk, Modřany - Praha 4 | 2
Byt 3 + kk, Modřany - Praha 4 | 3
Byt 3 + kk, Modřany - Praha 4 | 4

Byt 3 + kk, 1.NP, C1.01

Interiér 98 m2, terasa 6 m2, zahrada 120 m2

Praha 4, Modřany

Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to vše nabídne nově vznikající rezidenční čtvrt ležící mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi. Plánované zahájení výstavby Q1 2018, plánovaný termín dokončení Q4 2019.

Tento západně orientovaný byt se předzahrádkou leží v přízemí celkem dvojpodlažního bytového domu a nabídne interiér skládající se z předsíně a chodby průchozí do všech jednotlivých místností: hlavního obytného prostoru s kuchyňským a jídelním koutem, dvou ložnic (jedna s privátní koupelnou), koupelny s toaletou a šatny. Všechny pokoje mají přístup na zahradu. K bytu náleží sklep, který není zahrnut v kupní ceně; možnost zakoupení parkovacího stání v podzemní garáži.
Prakticky řešené interiéry s kvalitním technickým zázemím zahrnují laminátové plovoucí podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, koupelny se sanitou značky Grohe, JIKA a Kaldewei, přípravu pro kuchyňskou linku a stropní svítidla.

Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko podél Vltavy se táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se lze dostat autem už za 20 minut.

Kupní cena obsahuje DPH a koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 97,5 m2, terasa 6,3 m2, zahrada 119,7 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Rezidence u Modřanské rokle a v případě zájmu o rodinný dům či pozemek přejděte na navazující projekt Rodinných domů u Modřanské rokle.

Prodejní cena rezervováno
Celková plocha 104 m2
Terasa 6 m2
Zahrada 120 m2
Parkování garážové parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26505
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.