Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 10
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 11
Byt 3 + kk, Růžová, Nové Město - Praha 1 | 12
Investiční příležitost

Byt 3 + kk

Interiér 77 m2, terasa 20 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Nové Město, Růžová

Působivou atmosféru bytu s prostornou terasou a s balkonem nacházejícího se ve 3. podlaží zrekonstruovaného domu z počátku 19. století v klidné uličce nedaleko Václavského náměstí umocňují nádherné výhledy na mincovnu, zvonici Jindřišské věže a gotický kostel sv. Jindřicha a sv. Kunhuty, odkud lze zaslechnout zvony.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí s plným zachováním zdejšího genius loci. Je tvořen vstupní halou, prostornou kuchyní s jídelnou a obývací částí a vstupem na balkon a na 20metrovou terasu s unikátním výhledem. Dále je zde praktická spíž s oknem, prostorná koupelna s okny a dvě toalety. K bytu patří i sklep.

Byt je velmi nadstandardně vybaven: podlahy tvoří luxusní české voskované dubové parkety Bohemia Works kouřové barvy, v jedné z ložnic jsou repasované původní parkety (bělený vosk). Designové vypínače a elektrické zásuvky ve funkcionalistickem stylu jsou značky Berker. Luxusní kuchyňská linka Sykora kombinuje dřevo a kámen s betonovou stěrkou a působivě propojuje klasický design s ultra moderními prvky a nadstandardními spotřebiči Bosch a Siemens. V bytě jsou zachovány a zrepasovány krásné původní rámové dveře s původními prvky včetně mosazných klik. Velkoformátová okna neomezují výhledy, v bytě jsou též repasovaná špaletová okna s původními rámy a kličkami.
Koupelna s italskou dlažbou a keramikou Catalano je vybavena sprchovým koutem, dvojumyvadlem a bidetem, druhá toaleta s oknem je oddělena. Pračka se susičkou jsou značky Miele. Okna v celém bytě lze zastínit luxusními roletami ze studia Nobis. Designové osvětlení je značky Ingo Maurer, Artemide, Modernica a Brokis. Vstupní dveře jsou původní repasované s bezpečnostním zavíráním nejvyššího stupně a s přípravou na kameru. Při rekonstrukci v r. 2011 byly kompletně vyměněny rozvody, které jsou nyní v mědi. V bytě jsou připravené rozvody na sound system. Interiér je vybaven prvky z Indonésie (například teakové sofa v kombinaci s bílou látkou nebo bílé sofa s podnožkou). Terasu lze využívat ve stávajícím stavu, anebo provést izolaci a vytvořit tzv. zelenou střechu v kombinaci s dřevěnou podlahou.

Byt se nachází v domě s výtahem v atraktivní lokalitě v samém srdci Prahy, nedaleko Václavského náměstí a Hlavního nádraží. Je to ideální místo pro toho, kdo touží po bydlení v centru se skvělou dostupností MHD po celé Praze. Parkování je na ulici v modré zóně.

Interiér 77 m2, terasa 20 m2, balkon 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 99 m2
Terasa 20 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26585

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.