Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 10
Byt 3 + 1, Vojtěšská, Nové Město - Praha 1 | 11
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + 1

Interiér 83 m2, balkon 1 m2

Praha 1, Nové Město, Vojtěšská

Stylový renovovaný byt s dobovou atmosférou se nachází v klidné boční ulici v samém centru pár kroků od Žofína a Národního divadla.

Dispozice bytu v 5. podlaží neorenesančního domu s výtahem se skládá ze západně orientovaného obývacího pokoje a západní ložnice (momentálně využívané jako pracovna), východní ložnice (s koupelnou), kuchyně s balkonem do vnitrobloku, hlavní koupelny (s vanou), samostatné toalety a vstupní haly.

K důstojnému stylu přispívají dubové parkety, repasovaná původní špaletová okna a původní dvoukřídlé dveře. Současné trendy představují nenápadné úložné prostory, energeticky úsporný bojler Ariston nejvyšší řady, plynový kotel Ariston s digitálním termostatem nebo koupelnové odsávání vzduchových par s dálkovým ovládáním. Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči. V případě dohody je možné ponechat interiérové vybavení. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Parkování před domem v modré zóně pro rezidenty.

Prestižní lokalita v blízkosti mnoha historických a kulturních památek nabízí vše potřebné v pěším dosahu nebo krátké vzdálenosti MHD. Pár kroků od domu jsou zastávky tramvají Národní divadlo a Myslíkova. Okolí vyniká množstvím restaurací a kaváren nebo nákupních možností od malých obchůdků přes tradiční Havelské tržiště až po obchodní centra například u stanice metra Národní třída. V těsné blízkosti fungují také školy: mateřská, základní i střední a gymnázium.

Interiér 83 m2, balkon 1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 84 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26667

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.